Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Po mszy świętej społeczność szkoły spotkała się w budynku szkoły , gdzie miał miejsce występ Szkolnego Zespołu Góralskiego Mała Harenda prowadzonego przez Pawła Łojasa. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-VI. Przed pożegnaniem absolwentów był występ grupy, która brała udział w Konkursie Piosenki Angielskiej.

Wręczono również podziękowania rodzicom i osobom, które wspierały naszą pracę w ciągu roku szkolnego.

Absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach. Przede wszystkim życzymy im  spotkania na swojej dalszej drodze szkolnej i życiowej odpowiednich ludzi, którzy pozwolą się im rozwinąć, zdobyć zawód, założyć rodzinę. Bądźcie zawsze sobą i wzorujcie się na tych, którzy wysoko mierzą. Powodzenia!

Rok szkolny 2015/2016 kończy się. W tym roku poza licznymi sukcesami naszych uczniów, tak indywidualnych, jak i zespołowych o których systematycznie informowaliśmy na naszej stronie internetowej należy wspomnieć o dwóch wydarzeniach. Pierwsze to Jubileusz 50.Lecia szkoły, który miał miejsce 12 grudnia. Uczciliśmy w ten sposób nie tylko 50 lat wspólnej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców ale i wszystkich mieszkańców, którzy byli inicjatorami budowy tej szkoły. Jeszcze raz dziękujemy osobom, które nas wsparły. Jubileusz pokazał, że szkoła jest potrzebna, spełnia swoją funkcję kształcącą i wychowującą młode pokolenie od kilkudziesięciu lat.

Drugim wydarzeniem, które ma się rozpocząć niebawem jest inwestycja - budowa pawilonu przedszkolnego i rozbudowy szkoły. Inwestycja ta jest krokiem w przyszłość osiedli leżących w obrębie szkoły. 

Władze Miasta Zakopane  reprezentował  na naszej uroczystości  Burmistrza Miasta Zakopane Pan Leszek Dorula. Dziękujemy.

Wesołych wakacji!

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok. Powrót na stronę główną.