Dzien Sportu 2015-03-03

Dzień Sportu obchodzimy od wielu lat w zimie. Mamy o tego kapitalne warunki. Za szkołą wielka góra na której postawiono parę wyciągów. Stok jest sztuczne śnieżony. Obok szkoły znajduje się również sztuczne lodowisko. Zawodów w tym roku nie było. Pani Hanna Kardaś Wicher zorganizowała zajęcia z nauki jazy na nartach. Uczniowie z klas 0 - III oraz IV - VI zostali podzieleni na grupy według stopnia zaawansowania w jeździe na nartach. Kto nie miał swojego sprzętu otrzymał niezbędne wyposażenie z wypożyczalni Karoliny i Tadeusza Bobaków oraz od Marcina Strączka. Po godzinie odpoczynku i posiłku przygotowanym przez rodziców przyszła kolej na łyżwy. Pogoda nam dopisała. Chwilami zaświeciło nawet słońce. Niestety zapamiętamy ten dzień i za sprawą lepiącego się do nart i butów śniegu. Trzeba było skrobać i smarować narty co jest trudne przy kilkudziesięciu zawodnikach. Dzielnie pomagali rodzice.
 Dyrektor I nauczyciele dziękują wszystkim rodzicom i innym osobom które pomogły w zorganizowaniu Dnia Sportu. Szczególnie dziękujemy Wojciechowi Strączkowi Prezesowi Spółki Harenda Wyciągi za udostępnienie wyciągów. Dziękujemy Karolinie i Tadeuszowi Bobakom oraz Marcinowi Strączkowi właścicielom wypożyczalni sprzętu sportowego.
 Dziękujemy instruktorom ze szkoły narciarskiej H-Ski : Katarzynie Różak, Rafałowi Kustrze, Michałowi Wroniakowi, Krzysztofowi Gustabowi. Dziękujemy rodzicom oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji a Hurtowni "GOBO" oraz piekarni "Hulbój" za wsparcie produktami spożywczymi.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok. Powrót na stronę główną.